• 0,00 TL 0
    Alışveriş sepetiniz boş

 

1. Taraflar

a) Şirket; Aşağıda bilgileri detaylı olarak verilmiş olan www.sunpigment. com internet sitesinin faaliyetlerini yürütendir. Bundan böyle Şirket olarak anılacaktır.

Unvanı: Oksit Boya İnşaat Makine Bilişim Teknolojileri ve Kimya Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Osman Yılmaz Mah. 641. Sok. No: 10 Daire 1 Gebze / Kocaeli

Tel: 0.262.643.06.06

Faks: 0.262.644.37.67

E-Posta :info@sunpigment.com

b) Alıcı; www.sunpigment. com internet sitesinden alış veriş yapmak isteyen / yapan internet kullanıcısıdır. Bundan böyle Alıcı olarak anılacaktır.

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu Alıcı tarafından Şirketin sahip olduğu internet sitesi wwwsunpigment.com ‘dan alış veriş esnasında verilen bilgilerin gizliliğidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Alıcı, www.sunpigment.com internet sitesinden yaptığı alışverişin ödemesini yaparken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin, Şirket tarafından 3. Kişilerle paylaşılamaz.

3.2. Şirket, Alıcı tarafından kendisine verilmiş olan bilgileri, Sadece idari/yasal zorunluluk çerçevesinde açıklayabilir. Araştırma ehliyeti elinde bulunan her türlü idari, adli ve diğer yasal soruşturmalara dahilinde Şirket elinde bulunan ilgili makama bilgileri açıklayabilir.

3.3. Şirket, alıcının kullandığı kredi kartı bilgilerini kesinlikle saklayamaz. Kredi kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi için ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır. Provizyon işlemi sona erdikten sonra, kredi kartı bilgileri sistemden silinir.

 3.4. Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca Şirket  tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında gönderilebilir.

4. İhtilafların Halli

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflarda Gebze Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

6. Yürürlük

İş bu sözleşme alış veriş onayından itibaren taraflar arasında kabul edilmiş ve yürürlüğe girer.

 

WhatsApp Destek Whatsapp