• 0,00 TL 0
    Alışveriş sepetiniz boş

Şirketimiz 1997 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Kemal Demirbaş şirketler grubunun bir üyesi olarak "Sun Pigment" markası ile "Demir Oksit Pigment" sektöründe ilk günden beri faaliyetlerimiz sürmektedir.

En temel prensibimiz olan "Üstün Kaliteli Ürün ve Kaliteli Hizmet" anlayışını titizlikle koruyarak; özellikle beton sektöründe zirvede olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Yoğunlukla çalıştığımız beton sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla 2001 yılından itibaren piyasaya sürdüğümüz ve dekoratif taş üretiminde kullanılan "Plastik Kalıp" çeşitlerimiz bu alandaki tüm eksiklikleri giderecek şekilde hazırlamış ve siz değerli müşterilerimiz tarafından büyük ilgi gösterilmesi bize büyük mutluluk vermiştir.

Kaliteli imalat yapabilmek için temel şartlardan biri olarak kabul edilen iyi makine kullanımı düşüncesinden hareketle, müşterilerimizin dekoratif taş imalatında kullanmaları için tasarlayıp hazırladığımız "Sun Dekoratif Taş Üretim Makineleri" üstün kalitesi ve işlevselliği ile bu üretimi yapan müşterilerimizce memnuniyetle kullanılması, bize son derece keyif vermektedir.

Ayrıca kaliteli beton üretmek amacıyla kullanılan "Sunx Beton Katkı Maddeleri" ve "SunX Kalıp Yağları"nın en iyilerini, en ekonomik koşullar ile hazırlanmasını görevlerimiz arasında kabul ederek"Sunx Yapı Kimyasalları" markası altında büyük başarılar kazanmasını sevinçle takip etmekteyiz.
 

Teşekkürler...

 


Ekonomik hayatta çok işletme vardır. Her biri kendi seçtiği dalda faaliyet gösterir ve birşeyler yaparlar. Bununla birlikte sadece bunların birkaçı "En iyi" işleri yapar.

Bizler ilk günden beri hedefimizi sektörümüzde yenilikleri getiren "Öncü", faaliyetleri ile "Örnek", başarılarıyla "Takip Edilen" olarak seçtik. Hedeflerimize ulaşmak için vizyonumuzu "Müşteri Odaklı Olmak", "Kaliteli Ürün Sunmak", müşterilerimize "Satış Sonrası Sınırsız Destek" vermek, her zaman "Dürüst Ticaret" yapmak olarak düzenledik. Kazançlarımızın değerlendirilmesini Biz, Müşterilerimiz, Ülkemiz ve Dünya'nın kazançları olarak gördük ve kullandık. Bugün biz ne durumda isek biliyoruz ki bu müşterilerimizin bize verdiği destekle gerçekleşmiştir.

Bunun için "Teşekkürler Değerli Müşterilerimiz", "Teşekkürler Türkiye"

WhatsApp Destek Whatsapp